قیمت خط تلفن چهار رقمی

قیمت خط تلفن چهار رقمی مخابرات چقدر است؟

قیمت خط تلفن چهار رقمی بسته به اینکه کشوری یا استانی باشند متفاوت اند، این خطوط رند و کوتاه هستند و حال می خواهیم بدانیم اگر شماره اصلی کسب و کار ما یک شماره کوتاه و رند بود چه میشد؟

هر کسب و کاری دوست دارد که در ذهن مخاطب قرار داشته باشد و فراموش نشود و در بین سایر رقبای خود نیز متمایز باشد این امر فقط با داشتن یک شماره رند کوتاه امکان پذیر است هرچند در حال حاضر تعداد کمی از خطوط چهار رقمی موجود است پس برای تهیه آن هرگز زمان را از دست ندهید و سریعا اقدام کنید تا برای کسب و کار خود یک شماره تلفن منحصر به فرد داشته باشید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت خطوط چهار رقمی

وجود شماره تلفن چهار رقمی در کسب و کار ما مزایای مهمی بدنبال دارد که در ادامه بطور کامل به آن ها پرداخته ایم برای تهیه خطوط چهار رقمی لازم است تا مدارک اشخاص حقوقی را به همراه داشته باشید چرا که این خطوط فقط به اشخاص حقوقی داده می شوند اگر شما یک فرد حقیقی با مدارک مجوز فعالیت نیز باشید به شما خطوط چهار رقمی تعلق نمی گیرد

مدارک مربوط با تهیه خطوط چهار رقمی به شرح زیر است؛

تقاضانامه شرکت

آگهی روزنامه رسمی

تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت

آخرین آگهی تغییرات شرکت در روزنامه رسمی

معرفی نامه متقاضی که با مهر شرکت به امضا صاحبان شرکت برسد

کپی شناسنامه مدیرعامل و نمایند شرکت

ارائه فرم کد اقتصادی

نکته مهم و قابل توجه این است که باید بدانید خطوط چهار رقمی کشوری احتیاجی به پیش شماره ندارد و بیشتر با سرشماره های ۱۶، ۱۵،۱۴ شروع می شوند.

قیمت خط تلفن چهار رقمی

خرید این خطوط هزینه زیادی به دنبال دارد و بیشتر برای شرکت های بزرگ که خرج های فراوانی می کنند توصیه می شود این خطوط از کمترین قیمت ۲۰۰ میلیون تومان تا بالاترین قیمت خط تلفن چهار رقمی به نهصد و یا یک میلیارد تومان هم می رسد، همچنین موضوع مهم که باید بدانید در نظر گرفتن هزینه تمدید سالانه است.

تماس های خروجی از طریق خطوط چهار رقمی امکان پذیر نیست یعنی خطوط چهار رقمی به صورت یک طرفه ارائه می شود پس شرکت هایی که فعالیت آن ها به شکلی است که تماس خروجی ندارد می تواند از این خطوط بهره مند شود.

خطوط چهار رقمی به دلیل کوتاه بودن ارقام مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است

مزایای مهم استفاده از خطوط چهار رقمی به شرح زیر است؛

کوتاه بودن شماره ها

این موضوع را هرگز نباید فراموش کرد که کوتاه بودن یک شماره یعنی ماندگاری شماره کسب و کار شما در ذهن مخاطب که این موضوع امر مهمی است و اینگونه تماس های بسیاری با مجموعه گرفته می شود.

ظرفیت بیشتر در مکالمات

با خطوط چهار رقمی می توان مکالمات زیادی را به صورت همزمان برقرار نمود که این مزیت در خطوط معمولی وجود ندارد و باعث می شود که مجموعه شما هیچ تماسی را از دست ندهد

کیفیت بالا در مکالمات

خطوط تلفن سنتی کیفیت های معمولی دارند که این کیفیت در حد کاربران خانگی است و برای کسی و کارهای تجاری مناسب نیست و خطوط چهار رقمی کیفیت صدا قابل قبول و مناسبی برای کسب و کارها ایجاد می کنند و مشکلات صدا را به طور کامل حل می کند

اعتبار بخشی

مهمترین مسئله ای که برای هر کسب و کاری وجود دارد و باید در هنگام خرید هر گونه خطوطی برای کسب و کار ها به آن توجه نمود اعتبار بخشی است و اعتباری که از طریق داشتن این خطوط در اختیار شرکت ها قرار می گیرد امر مهمی است، اعتماد و اعتبار یک مجموعه با وجود این خطوط بیشتر می شود.

انواع خطوط چهار رقمی

خط چهار رقمی یک طرفه: یعنی در این نوع خطوط فقط تماس ورودی انجام می شود و مشترک هیچ تماس خروجی نمی تواند برقرار نماید و تعداد شماره در این حالت با چهار رقم است.

خط چهار رقمی دو طرفه: در این نوع از خطوط چهار رقمی تماس های خروجی انجام می سود اما با ۸ رقم و تماس های ورودی به صورت پنج رقمی گرفته می شود.

چرا خطوط چهار رقمی روی کار آمد؟

قبل از وجود خطوط چهار رقمی در کشور خطوط شهری برای استفاده تماس های کسب و کارها به کار گرفته می شد که این خطوط امکانات و کیفیت خوبی برای کسب و کار تجاری نداشتند. به همین دلیل و نیاز های بیشتر کسب و کارها که روز به روز افزوده میشد باعث شد تا زیر ساخت های ارائه خطوط تلفن چهار رقمی در کشور ایجاد شود و کسب و کارها بتوانند از این خطوط بهره وری لازم را کسب نمایند و به دلیل تعداد محدود این خطوط کسب و کاری که از خطوط چهار رقمی استفاده می کند در بازار و بین رقبا متفاوت تر و درخشان تر دیده می شود.

سخن آخر

علاوه بر جذاب بودن و اعتبار بخشی زیاد با استفاده از خطوط تلفن چهار رقمی می توان خاصیت ماندگاری در ذهن مخاطب را نیز داشته باشید پس این خطوط در روند رشد، توسعه و نام دار شدن یک مجموعه به خوبی عمل می کنند شک نکنید که بی دلیل نیست این خطوط هزینه بالایی  دارند و از بدو ورود این خطوط به کشور توسط شرکت های بزرگ نام داری همانند پدیده شاندیز مورد استقبال قرار گرفتن. پس بهتر است قدرت این خطوط را در رشد شرکت ها دست کم نگیریم، جهت ثبت درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تلینا ارتباط بگیرید.

با مرکز تماس، تعریف مرکز تماس و وظایف آن بیشتر آشنا شوید

قیمت خط تلفن چهار رقمی بسته به اینکه کشوری یا استانی باشند متفاوت اند، این خطوط رند و کوتاه هستند و حال می خواهیم بدانیم اگر شماره اصلی کسب و کار ما یک شماره کوتاه و رند بود چه میشد؟ هر کسب و کاری دوست دارد که در ذهن مخاطب قرار داشته باشد و فراموش …

فرصت محدود برای خرید خط تلفن پنج رقمی و اجاره خطوط پنج رقمی

قیمت خط تلفن چهار رقمی بسته به اینکه کشوری یا استانی باشند متفاوت اند، این خطوط رند و کوتاه هستند و حال می خواهیم بدانیم اگر شماره اصلی کسب و کار ما یک شماره کوتاه و رند بود چه میشد؟ هر کسب و کاری دوست دارد که در ذهن مخاطب قرار داشته باشد و فراموش …