خط تلفن شرکتی

خرید خط تلفن شرکتی و تلفن اینترنتی و آنچه باید بدانید

خرید خط تلفن شرکتی که با نام های گوناگون آن را می شناسیم همواره از مهم ترین چالش های راه اندازی یا توسعه کسب و کارهاست. برآن شدیم تا با ارائه اطلاعاتی شما را نسبت به کلیت موضوع آشنا کنیم.

خط تلفن شرکتی :

ابتدا به تعریف خطوط تلفن اینترنتی می پردازیم و پس از شناخت کامل این خطوط به سراغ مزایا و اهمیت آن ها در کسب و کارها می رویم.

کارایی خطوط تلفن اینترنتی همانند خطوط تلفن سنتی است با این تفاوت که خط تلفن اینترنتی بر روی بستر اینترنت خدمات ارائه می دهد. که این امر باعث می شود تا خدمات فراوان و متنوعی را داشت.

نام های دیگر خط تلفن اینترنتی (سیپ ترانک، سیپ لاین، سیپ فون و ویپ لاین) است.

خطوط تلفن اینترنتی به دلیل جابجایی راحت و آسان، کیفیت عالی صدا، مقرون به صرفه بودن و… مورد توجه همگان قرار گرفته است.

مزایای خط تلفن اینترنتی

مزیت های این خطوط بسیار است که در ادامه به طور کامل آن ها را بازگو می کنیم:

توانایی برقراری چندین تماس به صورت همزمان

مقرون به صرفه بودن

دسترسی راحت و آسان با استفاده از گوشی تلفن

جابجایی و حمل و نقل راحت و آسان

نگهداری آسان و مدیریت هزینه ها

پیشرفت های بسیار نسبت به خط های قدیمی ثابت مخابراتی

امکان طراحی سناریو برای تماس های ورودی و خروجی

امکان برقراری کنفرانس های صوتی و تصویری

سرعت بالا برقراری ارتباطات

ایجاد نمودن سناریوی تماس برای داخلی های در ساعات روز

عدم نیاز به سیم کشی های مخابراتی

قیمت مناسب این دستگاه نسبت به خدمات ارائه دهنده

کیفیت عالی

مناسب برای همه کسب و کارها اعم از شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک

پایین بودن هزینه راه اندازی

استفاده از مرکز تلفن ابری

و…

خط اینترنتی را چگونه تهیه کنیم؟

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری به مرکز مخابرات و طی کردن مراحل زمان بر و آزار دهنده نیست حتی به دلیل عدم نیاز به سیم کشی این خطوط دیگر برای انتظار سیم کشی های مخابراتی نیز زمان نمی گذارید. تمام اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در هر نقطه کشور می­تواند برای خرید خطوط اقدام کنند.

علاوه بر موارد گفته شما باید توجه داشته باشید که حضور شما در یک استان نیز دیگر ملاک نیست. یعنی شما می توانید مشهد سکونت داشته باشید اما یک خط اینترنتی تهران را بخرید. مالکیت این خطوط به شخص شما داده می شود و تحویل آن نیز با سرعت انجام می گیرد.

چرا می گویم شرکت های بزرگ و کوچک نیاز به خط تلفن اینترنتی دارند و این خطوط برای آن ها مناسب است؟

خطوط تلفن اینترنتی علاوه بر مزایای ذکر شده امکانات پیشرفته بسیاری نیز دارد که به منظور راحت و آسان تر شدن کارها و همچنین رضایت مشتریان است این امکانات نظیر: وجود منشی تلفن گویا، ضبط تماس ها، گزارشات تماس، صف تماس، تعریف داخلی های متعدد، برقراری کنفرانس ها و… است که این عوامل برای شرکت ها بسیار مهم است‌.

شما عزیزان می توانید با استفاده کردن از خط تلفن اینترنتی پیام خوش آمد گویی داشته باشید در این صورت زمانی که مشتریان با مجموعه شما تماس برقرار کنند با پخش پیام خوش آمد گویی به استقبال آن رفته اید و با انتقال و هدایت صحیح از اتلاف وقت و سردرگمی مشتریان جلوگیری می کنید و رضایت آن را جلب می نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از این خطوط گزارش تماس های خود را جمع آوری کرده و بر روی پنل مشاهده کنید. قابلیت مهم این خطوط در تماس های دوطرفه همزمان است که شما قادر هستید تا یک تماس دوطرفه برقرار کنید به این صورت که در زمان تماس شما با شخصی، شخص دیگری نیز با شما تماس برقرار کند.

شرکت های معروف ارائه دهنده خطوط اینترنتی؛ صبانت، شاتل، آسیاتک، پیشگامان، رسپینا، فناوا و… هستند که پیش شماره های هر شرکت با شرکت دیگر متمایز است.

سخن پایانی

همانطور که خواندید خطوط تلفن اینترنتی در مقایسه با خطوط تلفن سنتی از ویژگی های مفید فراوانی برخوردار هستند و با امکاناتی که این خطوط برای کسب و کار شما ایجاد می کنند باعث اعتبار بخشی به کسب و کارتان، جذب و حفظ مشتریان می شوند. اکثر کسب و کارها پی به فوق العاده بودن این سرویس برده اند و در جهت رونق و توسعه کسب و کار خود از آن استفاده کرده و بسیار راضی و خرسند هستند.

ضمن تشکر از شما کاربران گرامی برای زمان اختصاص داده به این مقاله می توانید جهت ثبت درخواست های خود و خرید خط تلفن شرکتی با مشاوران مدیافون ارتباط بگیرید.

راهنمای خرید خط تلفن ثابت تهران

خرید خط تلفن شرکتی که با نام های گوناگون آن را می شناسیم همواره از مهم ترین چالش های راه اندازی یا توسعه کسب و کارهاست. برآن شدیم تا با ارائه اطلاعاتی شما را نسبت به کلیت موضوع آشنا کنیم. خط تلفن شرکتی : ابتدا به تعریف خطوط تلفن اینترنتی می پردازیم و پس از …

تلفن سانترال چیست و کاربرد های مراکز تلفن سانترال کدامند؟

خرید خط تلفن شرکتی که با نام های گوناگون آن را می شناسیم همواره از مهم ترین چالش های راه اندازی یا توسعه کسب و کارهاست. برآن شدیم تا با ارائه اطلاعاتی شما را نسبت به کلیت موضوع آشنا کنیم. خط تلفن شرکتی : ابتدا به تعریف خطوط تلفن اینترنتی می پردازیم و پس از …