بهترین تلفن ابری

بهترین تلفن ابری دارای چه خصوصیاتی است؟ این سرویس را از کدام مجموعه می توانیم تهیه کنیم؟

بهترین تلفن ابری دارای چه خصوصیاتی است؟ این سرویس را از کدام مجموعه می توانیم تهیه کنیم؟

سرویس تلفن ابری

اکثر مردم تلفن ابری را با نام های مرکز تلفن ابری یا خط تلفن ابری می شناسند. به سرویس پیشرفته ای که کارایی مرکز تلفن های قدیمی در ارتباطات را با استفاده از رایانش ابری و به طور شخصی و غیر شخصی در فضای اینترنت و کسب و کارها قرار می دهد. این فناوری جدید با توجه به امکانات و کارایی که دارد باعث سهولت در کارها شده و خدمات متنوعی را به مشتریان در جهت جلب رضایت آن ها ارائه می دهد که این عوامل در رشد و پیشرفت یک مجموعه بسیار موثر هستند. در کشورهای اروپایی این فناوری را با نام های Hosted PBX, Cloud PBX می شناسند. دلیل جلب توجه اکثر سازمان ها و شرکت ها به این فناوری نیاز نداشتن به سخت افزارها و تجهیزات مختلف در راه اندازی این سرویس است و همچنین فرد می تواند در هر نقطه و مکانی که قرار دارد به تلفن ابری خود دسترسی پیدا کند. در ادامه مزیت های مهم و امکانات این سرویس پر کاربرد را شرح داده ایم.

امکانات تلفن ابری

مقرون به صرفه

منوی صوتی

ارسال و دریافت فکس اینترنتی

هدایت تماس ها

صف تماس

کنفرانس

ارتقای آسان و راحت و بدون دردسر

صندوق صوتی

توسعه پذیری بالا

عدم نیاز به برق

محدود نبودن به اینترنت

جابجایی راحت و بدون نگرانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ضبط کردن تمامی مکالمات و ثبت آن ها

کیفیت عالی در صدا

سیستم نظرسنجی

و…

بهترین تلفن ابری چه خصوصیاتی دارد؟

زمانی که ما برای خرید تلفن ابری اقدام می کنیم و این سرویس را تهیه می کنیم انتظار داریم تا نیازهای ما در محیط کاری با خرید سرویس بهترین تلفن ابری رفع شود به بیان ساده تر به دنبال یک تلفن حرفه ای برای رفع تمامی نیازهایمان می باشیم پس باید بهترین تلفن ابری، تلفنی باشد که ما را در حل مشکلات و نیازها کمک کند و امکانات متنوع بسیاری برای خدمات دهی به مشتریان در اختیار سازمان ها قرار دهد.

مرکز تلفن اینترنتی را از کدام مجموعه تهیه کنیم؟

مرکز تلفن ابری را می توانید از مجموعه مدیافون تهیه کنید با ارتباط گرفتن با مشاوران مدیافون و ثبت درخواست خود مشاوران ما در اسرع وقت و با صبر و حوصله به پاسخگویی می پردازند هدف مدیافون رضایت و خشنودی مشتریان پس از تهیه محصولات مورد نظر است به همین خاطر مشاوران متخصصی را جهت پاسخگویی و بررسی شرایط کسب و کارهایتان و همچنین انجام پیشنهادات پس از بررسی کامل مطابق نیازتان در اختیار قرار داده است.

چند مورد از مزایای مهم مرکز تلفن

نیاز نداشتن به سخت افزارها و یا تجهیزات پیچیده در راه اندازی

فروش بیشتر با امکانات حرفه ای

مدیریت کردن عالی و آسان کارها و همچنین یکپارچه شدن تلفن های داخلی و شعب ها

نظارت کامل بر فعالیت های کارمندان

قابلیت ارائه تلفن با آی پی فون و یا تلفن های رو میزی

بررسی و نظارت بر کمپین های تبلیغاتی

انجام کارها به صورت دور کاری

عدم نیاز به نیروهای بیشتر

پس از معرفی مزیت های مهم مرکز بهترین تلفن ابری به مقایسه تلفن اینتنرتی با تلفن ثابت پرداخته ایم با ذکر چهار مزیت مهمی که با استفاده کردن از تلفن ابری بدست می آورید این موضوع را بازگو کرده ایم با ما همراه باشید.

همانطور که بیش تر و در متن بالا گفتیم تلفن ابری دارای مزایای بسیار زیادی است که باعث متمایز بودن آن از تلفن های معمولی شده است.

صرفه جویی بسیار در هزینه های سازمان: با توجه به این مسئله که شما در استفاده از تلفن ابری نیازی به سخت افزار ندارید پس هیچ هزینه ای را نیز بابت آن پرداخت نمی کنید و فقط سیستم شما در فضای رایانش ابری مدیریت می شود این عمل باعث می شود که شما سرمایه خود را در قسمت دیگری از سازمان استفاده کنید و به نفع مجموعه شما است.

جلوگیری از اتلاف وقت: جهت تهیه و راه اندازی تلفن های سنتی نیاز به زمان زیادی دارید با آگاهی از این مسئله که تلفن های قدیمی هیچ امکانات خاصی نیز ندارند بهتر است به فکر تهیه تلفن های ابری با امکانات کاربردی و تهیه کردن در مدت زمان کوتاه باشیم.

امنیت بالا: تلفن ابری امنیت بیشتری نسبت به تلفن های قدیمی دارد و این یک مزیت مهم برای کسب و کارهایی که به دنبال حفظ اطلاعات خود هستند بشمار می رود. برقراری امنیت در مرکز تلفن ابری بر عهده شرکت های ارائه دهنده این سرویس است و همین مسئله باعث می شود که تیم ارائه دهنده مدام در حال بررسی نسخه های بروز و وصله های امنیتی باشد.

نظارت کامل بر تماس ها: در سرویس تلفن های سنتی هیچ راه کار کاملی جهت نظارت دقیق و کامل مکالمات وجود ندارد اما در تلفن ابری بدون هیچ درد سری و در مدت زمان کوتاه می توانید نظارت کامل بر مکالمات خود داشته باشید.

کاربرد مرکز تلفن ابری

تلفن ابری از سطح کیفی قابل قبولی برخوردار است اما با توجه به این مسئله که کسب و کار های بزرگ کوچکترین اختلالی را نمی پذیرند و مدیریت در سطح بالا و کیفیت و پایداری بسیار، را فقط قبول دارند این سرویس را اکثرا برای کسب و کارهای کوچک و یا نوپا پیشنهاد می کنیم.

راه اندازی تلفن ابری

باید بدانید که در قدم اول برای اطمینان بیشتر لازم است تا از شرکت مطمئن و معتبری این سرویس را خریداری کنید برای این کار بهتر است که قبل از خرید به بررسی مجوز و فعالیت شرکت ارائه دهنده بپردازید. پس از اطمینان باید امکانات و قابلیت های سرویس مورد نظر را بررسی کنید تا همان سرویسی را انتخاب کرده باشید که در راستای نیاز های شما است و سرویس مد نظر خود را می توانید در مجموعه کاری راه اندازی کنید

خط ایوان E1 چیست؟ مقایسه خطوط ایوان با سیپ ترانک

بهترین تلفن ابری دارای چه خصوصیاتی است؟ این سرویس را از کدام مجموعه می توانیم تهیه کنیم؟ سرویس تلفن ابری اکثر مردم تلفن ابری را با نام های مرکز تلفن ابری یا خط تلفن ابری می شناسند. به سرویس پیشرفته ای که کارایی مرکز تلفن های قدیمی در ارتباطات را با استفاده از رایانش ابری …

برای دانلود نرم افزار crm رایگان فارسی از چه منبعی استفاده کنیم؟

بهترین تلفن ابری دارای چه خصوصیاتی است؟ این سرویس را از کدام مجموعه می توانیم تهیه کنیم؟ سرویس تلفن ابری اکثر مردم تلفن ابری را با نام های مرکز تلفن ابری یا خط تلفن ابری می شناسند. به سرویس پیشرفته ای که کارایی مرکز تلفن های قدیمی در ارتباطات را با استفاده از رایانش ابری …