خرید خط تلفن پنج رقمی

فرصت محدود برای خرید خط تلفن پنج رقمی و اجاره خطوط پنج رقمی

خرید خط تلفن پنج رقمی تهران؛

اکثر کسب و کارها بزرگ و نام دار به دنبال خرید خط تلفن پنج رقمی هستند چرا که هدف آن ها حضور ویژه‌ در بازار است.

همه ما آگاه هستیم که شماره تلفن های خاص و کوتاه در ذهن مشتری باقی می ماند که این مسئله در بازاریابی بسیار موثر است. با تهیه این خطوط می‌توان در بازار خود را از رقبا متمایز کرده و بدرخشید.

مراحل ارائه خطوط پنج رقمی

اکثر ما با گرفتن یک خط تلفن ثابت در گذشته و طی کردن مراحل زمان بر آن آشنا هستیم.

اما اکنون دیگر نیازی به معطلی، صف انتظار طولانی مدت، سیم کشی و… نیست چرا که فقط  با ثبت نام اینترنتی و یا تماس با مشاوران مدیافون می‌توان درخواست خود را ثبت نمود و صاحب شماره تلفن ثابت ۵ رقمی تهران شوید.

خطوط تلفن در اعتبار هر کسب و کار شماره تاثیر ویژه ای دارند. عواملی همانند؛ نوع سرشماره، ترتیب اعداد و تعداد شماره‌ها همگی نشان دهنده‌ی تفاوت، ارزش و اعتبار یک شرکت است. این خطوط در کسب حس اطمینان مشتریان نیز بسیار نقش مهمی دارد.

شماره‌ های رند و کوتاه شماره‌ های مخصوصی هستند که می‌توان با آن ها سود آوری زیادی داشت. تهیه خطوط رند در گذشته بسیار سخت بود چرا که این خطوط بسیار گران قیمت و به تجهیزات نیاز داشتند که این مسئله امروزه وجود ندارد زیرا با استفاده از ویپ و ارائه دهندگان خطوط مجازی داشتن خطوط رند راحت تر و آسانتر شده است.

پیشنهاد ما برای کسب و کارهای کوچک و یا استارتاپ ها چه خطوطی است؟

 استارتاپ ها و یا کسب و کارهای کوچک احتمالا توان پرداخت هزینه های زیاد را ندارند پس این کسب و کارها اگر در منطقه ای مشخص قرار دارند  و خطوط رند می خواهند می توانند خطوط معمولی، تلفن اینترنتی با پیش شماره‌ تهران و سر شماره های 2،7 و 9 را دریافت نمایند.

عواملی مانند تماس گیرندگان شما، محصولات و بازار کاری که در آن فعالیت می‌کنید روشن می کند که نیاز به خرید خط رند یا خط معمولی دارید.

به چه دلیل سازمان ها به دنبال استفاده کردن از خطوط پنج رقمی هستند؟

خطوط رند در حافظه‌ افراد باقی می‌ماند و حس پایداری و قدرت به کسب و کارتان می‌دهد. به نکات زیر جهت توضیح بیشتر توجه فرمایید؛

در ذهن مخاطب می‌ماند

شاید بیشتر افراد در به خاطر آوردن شماره‌ تلفن آشنا های خود و یا دوستان خود موفق نباشند اما  یک شماره تلفن رند را در زمان تبلیغات و یا ارتباط قبلی خود با یک شرکت و یا تهیه یک محصول به خوبی به یاد آورند پس اطمینان داشته باشید که مشتریان شما را از یاد نخواهند برد.

اعتبار و اعتماد به کسب و کار شما افزایش می‌ یابد

استفاده کردن از خطوط رند به تماس گیرندگان می فهماند که کسب و کار شما یک کسب و کار معتبر و قابل اعتماد است. با تماس به مجموعه شما و شماره گیری یک خط رند مشتریان تصور می‌کنند که کسب و کار شما یک برند بزرگ و حرفه ای است.

پاسخگویی تماس ها بیشتر می‌ شود

وجود یک خط رند و کوتاه سبب می‌شود تا همیشه و هر زمان مخاطب بتواند تماس برقرار نماید.

در بازاریابی ها تاثیر بسزایی دارد

همانطور که می دانید کمپین‌های بازاریابی ماندگاری کمی دارند اما زمانی که مطمئن باشید که مشتری حتما به سمت شما و محصولات شما جذب می شود می توانید خط تلفن رند خود را در این کمپین ها با اهمیت نشان دهید.

شرایط و نحوه دریافت خطوط پنج رقمی

خطوط پنج رقمی فقط به سازمان های مهم، بانک ها، شرکت ها، موسسات مالی و… تعلق می گیرند با این روند اگر شما نیز می توانید صاحب خطوط پنج رقمی شوید هرچه سریع تر به جمع آوری مدارک خود بپردازید و برای ثبت درخواست اقدام نمایید چرا که خطوط پنج رقمی تعداد محدودی هستند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت درخواست برای خطوط پنج رقمی را شرح دهید؛

ارائه

تقاضانامه شرکت، ارائه اساسنامه و مدارک ثبت شرکت، ارائه آگهی روزنامه رسمی کشور با تاریخ حداکثر دو سال قبل، ارائه آخرین آگهی تغییرات شرکت در روزنامه رسمی کشور، کپی شناسنامه مدیرعامل و نماینده، ارائه فرم اقتصادی و معرفی نامه متقاضی که به امضا صاحبان شرکت رسیده باشد به همراه مهر شرکت مدارک مربوطه هستند.

مزیت خرید خط تلفن پنج رقمی

افزایش اعتبار و اعتماد، افزایش تماس گیرندگان، ماندگاری مشتریان، برقراری ۳۰ تماس همزمان، راه اندازی بر روی انواع سرور های ویپ، گوشی همراه و کامپیوتر، سود آوری بیشتر، کسب نتایج بهتر و…

قیمت خطوط پنج رقمی

زمانی که شما مدارک مورد نیاز که در این متن نیز به آن ها اشاره شد را جمع آوری نمودید باید به نزدیک ترین شرکت مخابراتی مراجعه نمایید و به قسمت امور مشتریان بروید فرم مربوطه را پر کرده و مدارک خود را تحویل دهید نکته مهم در این قسمت این است که باید علاوه بر هزینه ثبت نام و خط پنج رقمی هزینه ۳۰ کانال جهت اتصال به خطوط را نیز پرداخت نمایید. پس برای رسیدن به قیمت اصلی این خطوط باید تمامی هزینه های مربوط به آن را با یکدیگر جمع کنید.

خرید خط تلفن پنج رقمی

با توجه به این مسئله که تعداد خطوط پنج رقمی بسیار محدود است باید جهت خرید این خطوط ابتدا از موجود بودن خط مورد نظر آگاه شوید و سپس شرایط واگذاری و تهیه آن را بررسی نمایید. پس اگر به فکر خرید خط تلفن پنج رقمی هستید سریع تر اقدام کنید.

جهت ثبت درخواست خود با مدیافون ارتباط برقرار نمایید.

قیمت خط تلفن چهار رقمی مخابرات چقدر است؟

خرید خط تلفن پنج رقمی تهران؛ اکثر کسب و کارها بزرگ و نام دار به دنبال خرید خط تلفن پنج رقمی هستند چرا که هدف آن ها حضور ویژه‌ در بازار است. همه ما آگاه هستیم که شماره تلفن های خاص و کوتاه در ذهن مشتری باقی می ماند که این مسئله در بازاریابی بسیار موثر …

با خط تلفن اینترنتی مخابرات بیشتر آشنا شویم

خرید خط تلفن پنج رقمی تهران؛ اکثر کسب و کارها بزرگ و نام دار به دنبال خرید خط تلفن پنج رقمی هستند چرا که هدف آن ها حضور ویژه‌ در بازار است. همه ما آگاه هستیم که شماره تلفن های خاص و کوتاه در ذهن مشتری باقی می ماند که این مسئله در بازاریابی بسیار موثر …