خرید تلفن چهار رقمی مشهد

برای خرید تلفن چهار رقمی مشهد به کجا باید مراجعه کرد؟

خرید تلفن چهار رقمی مشهد برای بسیاری از کسب و کارهای مستقر در این کلان شهر به موضوعی حیاتی و امری بی بدیل تبدیل شده است، تا آنجا که می بینیم رقابت برای به دست آوردن یک سرشماره تلفن چهار رقمی و پنج رقمی تا آنجا پیش رفته است که بسیاری از مناطق مخابراتی این شهر دیگر امکان واگذاری سرشماره های چهار و پنج رقمی را ندارند و مشترکین به ناچار باید از سایر روش ها و راهکارها برای حل مشکلات خود استفاده کنند.

مشهد کلان شهری با نقش های متفاوت

وجود بارگاه ملکوتی امام هشتم در شهر مشهد علاوه بر ثمرات و برکات روز این شهر مذهبی و مهم را دارای نقش زیارتی و سیاحتی کرده است. حضور بیش از 50 درصد هتل های کشور در این شهر خود نمایانگر میل و اشتیاق مشتاقان اهل بیت به سفر و حضور در این شهر زیباست.

همزمان علاوه بر این جایگاه ارزشمند مشهد به عنوان یکی از شهرهای صنعتی کشور نیز شناخته می شود. وجود شهرک های صنعتی در نقاط مختلف این شهر، این بخش از شمال شرق کشور را به عنوان مرکز صنایع تبدیلی، ساختمانی و کشاورزی تبدیل کرده است. در کنار موارد گفته شده فعالیت بسیاری از کسب و کارهای حوزه آی تی و اکوسیستم فعال استارت آپی مشهد را نیز میتوان به عنوان یکی از پتانسیل های مطرح این شهر به شمار آورد.

چنین شهری با این ظرفیت نیازمند خدمت رسانی در خور شان زائران و مجاوران آن است.

راهکار خرید تلفن چهار رقمی مشهد چیست؟

اگر نسبت به امکانات و مزایای خطوط تلفن چهار رقمی نیازمند شناخت بیشتری هستید پیشنهاد می کنیم این مقالات را حتما بخوانید:

مزایای خط چهار رقمی

معایب خط چهار رقمی

همانطور که در مقالات فوق ذکر شده، متولی ارائه خطوط تلفن چهار رقمی در کل کشور شرکت مخابرات ایران است. این اپراتور به واسطه امکانات و مجوزاتی که پیش تر از سازمان تنظیم مقررات رادیویی دریافت نموده است امکان واگذاری این خطوط را دارد. ساکنین شهر مشهد برای خرید تلفن چهار رقمی مشهد در اولین گام برای دریافت این خطوط باید به مخابرات منطقه استان خراسان رضوی مراجعه نمایند.

مخابرات منطقه خراسان رضوی واقع در خیابان امام خمینی مشهد مکانی نام آشنا برای بسیاری از شهروندان این شهر به شمار می رود. مکانی که مخابرات استان خراسان رضوی به همراه اداره پست مرکزی در آنجا مستقر شده است.

مخابرات منطقه خراسان رضوی دارای بخش ها و ساختمان های زیادی است که به منظور خرید تلفن چهار رقمی مشهد می بایست به بلوک هفتم ساختمان مخابرات و بخش دایره مدارات مراجعه انجام پذیرد.

مراحل خرید خط چهار رقمی چگونه است؟

به منظور خرید یک شماره چهار رقمی در مرحله اول باید تمامی مدارک و مستندات شرکت را به همراه داشته باشید. وجود روزنامه رسمی و آگهی ثبت فیزیکی جزو الزامات اولیه در این قدم به شمار می رود. مدارک هویتی دارندگان حق امضا مانند مدیر عامل یا یکی از اعضای هیئت مدیره چنان چه در روزنامه رسمی آورده شده باشد نیز الزامی است. پس از جمع اوری مدارک مورد نیاز یک نامه درخواست به منظور تهیه خط چهار رقمی با مهر و سربرگ شرکت خطاب به معاونت تجاری مخابرات منطقه خراسان صادر و به دبیر خانه مخابرات ارسال نماییید.

پس از سیر مراحل اولیه از مخابرات با شما تماس خواهند گرفت و درخواست ارائه مدارک و اطلاعات انجام می پذیرد. در این مرحله مدیر عامل میبایست شخصا به همراه مدارک شرکتی در مخابرات حضور به هم رسانیده و فرم های نیاز سنجی را تکمیل نماید. در صورتی که منطقه اعلام شده پیشتر تکمیل ظرفیت نشده باشد، نیاز سنجی توسط مخابرات انجام شده و بعد از صدور قبظ و پرداخت مبالغ کار به مرحله اجرایی می رسد.

هزینه خرید تلفن چهار رقمی مشهد چقدر است؟

خطوط تلفن پنج رقفمی در حدود یک و نیم تا دو میلیون و خطوط تلفن چهار رقمی در حدود بیست میلیون تومان برای مشترکین هزینه به همراه خواهد داشت. این هزینه ها شامل موضوعاتی نظیر نامبرینگ، آبونمان و نصب و راه اندازی است.

به خاطر داشته باشید راه اندازی خطوط تلفن چهار رقمی همواره هزینه ای 10 برابری نسبت به شماره های پنج رقمی به همراه دارد و این به دلیل آن است که در خطوط تلفن چهار رقمی تعداد ارقام کوتاهتر بوده و در حدود 10 هزار شماره از رنج مراکز مخابراتی محدود و به مشترک اختصاص می یابد.

زیر ساخت تحویل خطوط چهار رقمی در مشهد چگونه است؟

در تمامی نقاط شهر مشهد، خطوط به صورت ایوان یکطرفه تحویل مشترکین می گردد. هر یک از مشترکین باید یک مودم ایوان به منظور دریافت خطوط در محل داشته باشند.

برندهای مشخص شده از سوی مخابرات برای دریافت لینک ایوان عموما پروسند یا ژاوی هستند.

راه اندازی این سرویس ها چقدر زمان می برد؟

به طور معمول و در صورتی که در فرآیند ثبت نام، نیاز سنجی و اجرا مشکل خاصی نباشد، خطوط ظرف مدت یک ماه و در صورتی که موضوعات غیر قابل پیش بینی و مسائل دیگر در این راستا ایجاد گردد، فرایند در حدود 3 ماه زمان میبرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال مشاوران مدیافون در کنار شما خواهند بود.

نحوه خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) چگونه است؟

خرید تلفن چهار رقمی مشهد برای بسیاری از کسب و کارهای مستقر در این کلان شهر به موضوعی حیاتی و امری بی بدیل تبدیل شده است، تا آنجا که می بینیم رقابت برای به دست آوردن یک سرشماره تلفن چهار رقمی و پنج رقمی تا آنجا پیش رفته است که بسیاری از مناطق مخابراتی این …

راهنمای خرید خط تلفن ثابت تهران

خرید تلفن چهار رقمی مشهد برای بسیاری از کسب و کارهای مستقر در این کلان شهر به موضوعی حیاتی و امری بی بدیل تبدیل شده است، تا آنجا که می بینیم رقابت برای به دست آوردن یک سرشماره تلفن چهار رقمی و پنج رقمی تا آنجا پیش رفته است که بسیاری از مناطق مخابراتی این …