تلفن اینترنتی رایگان

تلفن اینترنتی رایگان چیست و چطور باید از آن استفاده نمود؟

برای درک بهتر موضوع این بخش باید به تعریف تلفن اینترنتی رایگان مزایا و کاربرد آن پرداخت. برای اطلاع بیشتر مدیافون را همراهی کنید.

تلفن اینترنتی چیست؟ به یک خط ثابت که جهت تسهیل ارتباطات تلفنی کسب و کارها و پاسخگوی نیاز سازمان ها امروزه است گویند. این خطوط ثابت بر پایه اینترنت خدمات ارائه می دهند و نیاز به سیم کشی ندارند نام دیگر این خطوط اینترنتی سیپ ترانک است.

مزایا و قابلیت های تلفن اینترنتی را در متن زیر نام برده ایم؛

این مزایا نظیر: توانایی برقراری تماس همزمان دو طرفه، دارای صندوق صوتی، سامانه تلفن گویا مجازی، مالکیت قطعی خطوط، فکس اینترنتی، ثبت تعداد داخلی ها به صورت نامحدود، قابلیت تعریف تماس ها به صورت اولویت بندی، تعریف کردن منو های تو در تو، انتقال و دایورت تمامی تماس های هوشمند به گوشی تلفن همراه، تنظیم راحت و آنلاین، عدم نیاز به سخت افزارها و تجهیزات گران قیمت، گزارش گیری لحظه ای و… است.

بیشتر از هر کسب و کاری، کسب و کارهای نوپا و مشاغل دورکار می توانند از این نوع تلفن ها و خدماتشان بهرمند شوند. زیرا این خطوط محدودیت جغرافیایی ندارند و در هر نقطه ای از شهر و کشور می توان پاسخگوی مشتریان خود باشید، کسب و کارهای نوپا به دلیل اینکه هزینه های زیادی صرف خرید تجهیزات و خطوط گوناگون نپردازند می توانند از خطوط اینترنتی مقرون به صرفه بهرمند شوند.

مزیت مهم این خطوط مقرون به صرفه بودن آن است که این مسئله تقریبا برای تمامی کسب و کار ها یک چالش بزرگ است و برای رهایی از هزینه های تجهیزات و سخت افزارها و همچنین نگهداری آن ها بهتر است به استفاده از این تلفن ها پرداخت.

تماس و تلفن اینترنتی رایگان

امروزه شاهد پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدید فراوانی در زمینه تماس ها و تلفن های اینترنتی هستیم.

برقراری تماس های اینترنتی در تمام جهان رخ می دهد و این روش از طریق برنامه های مختلف اتفاق می افتد که با این نوع اپلیکیشن ها می توان تماس رایگان اینترنتی برقرار نمود.

تماس های اینترنتی رایگان در داخل کشور با هزینه های موجود در مخابرات محسوب می شود و نکته مهم این قسمت که باید بدانید این است که  استفاده نمودن از تلفن اینترنتی در خارج از ایران غیر مجاز و یک جرم به حساب می آید.

در متن بالا به این موضوع اشاره کردیم که برنامه هایی وجود دارد که می توان از طریق آن ها تماس اینترنتی رایگان برقرار نمود این برنامه ها واتساپ، skype و Textnow هستند.

در برنامه هایی نظیر اسکایپ و واتساپ علاوه بر برقراری تماس های صوتی، تماس های تصویری نیز امکان پذیر است.

اما برقراری تماس از این برنامه ها نیاز به داشتن شماره تلفن همراه دارد و هر دو شخص نیز باید از داشتن اینترنت برخوردار باشند. خطوط ثابت اینترنتی برعکس این موضوع با شماره ثابت نیز می توان تماس های اینترنتی برقرار نمود و هر دو شخص به اینترنت نیاز ندارند‌.

تعدادی از سازمان های مختلف جهت برقراری تماس ها به صورت رایگان (رایگان برای مشتری) خطوطی به آن ها ارائه می دهند که نام آن ها تول فری است.

اما شرکت های FCP موجود در کشور به ارائه خطوط سیپ با سرشماره ۹ می پردازند. این خطوط مزایا و قابلیت های متنوعی دارد که و شرکت های زیادی از این گونه خطوط ها استفاده می کنند که علاوه بر تماس های رایگان امکان دور کاری و سرعت در کار ها را نیز افزایش می دهد.

تماس داخلی رایگان به چه منظور است؟

به تماس هایی که در کل کشور از یک داخلی به داخلی دیگر به صورت رایگان برقرار می شود گویند. بهتر است این نکته را نیز بدانید که یک داخلی در هر نقطه ای از کشور که حضور دارد می تواند با داخلی دیگر تماس رایگان برقرار نماید.

چگونه می توانیم خط تلفن اینترنتی تهیه کنیم؟

جهت تهیه خطوط تلفن اینترنتی هیچ نیازی به مراجعه حضوری در مخابرات نیست و لزومی ندارد که حتما مراحل سخت و زمان بر را طی کنید علاوه بر آن باید بدانید که هر شخص چه حقیقی چه حقوقی در هر نقطه کشور می توانند جهت تهیه این خطوط اقدام نمایند خطوط تلفن اینترنتی نیازی به سیم کشی ندارد پس زمانی را نیز جهت سیم کشی و راه اندازی خط تلفن از دست نمی دهید این امر یعنی یک راه مطمئن که از ابتدا به از دست نرفتن وقت هر شخص و سرعت در کارها این فناوری پیشرفته پرداخته است. همچنین نکته مهمی که در این قسمت وجود دارد این است که دیگر حضور شما در یک شهر یا استان ملاک نیست یعنی شما می توانید در مشهد حضور داشته باشید و یک خط تلفن ثابت تهران را تهیه کنید. جهت پیشرفت، رشد و توسعه شرکت نیاز به امکانات بیشتر و متنوعی داریم تا بتوانیم از این طریق درخواست های مشتریان را به موقع و دقیق انجام دهیم و رضایت آن ها را جلب نماییم و یک شرکت موفق لقب بگیریم.

کاربران گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست ها می توانید با شرکت مدیافون ارتباط بگیرید.

معرفی انواع تلفن نرم افزاری به همراه امکانات آن ها

برای درک بهتر موضوع این بخش باید به تعریف تلفن اینترنتی رایگان مزایا و کاربرد آن پرداخت. برای اطلاع بیشتر مدیافون را همراهی کنید. تلفن اینترنتی چیست؟ به یک خط ثابت که جهت تسهیل ارتباطات تلفنی کسب و کارها و پاسخگوی نیاز سازمان ها امروزه است گویند. این خطوط ثابت بر پایه اینترنت خدمات ارائه …

خط ایوان E1 چیست؟ مقایسه خطوط ایوان با سیپ ترانک

برای درک بهتر موضوع این بخش باید به تعریف تلفن اینترنتی رایگان مزایا و کاربرد آن پرداخت. برای اطلاع بیشتر مدیافون را همراهی کنید. تلفن اینترنتی چیست؟ به یک خط ثابت که جهت تسهیل ارتباطات تلفنی کسب و کارها و پاسخگوی نیاز سازمان ها امروزه است گویند. این خطوط ثابت بر پایه اینترنت خدمات ارائه …