نحوه دریافت شماره چهار رقمی

نحوه دریافت شماره چهار رقمی به چه صورت است؟

استفاده نمودن از خطوط و نحوه دریافت شماره چهار رقمی نیز یک راه جهت متمایز بودن و رونق بخشیدن به کسب و کار ها است جهت اطلاع بیشتر در این خصوص به سراغ مزیت های مهم استفاده از خطوط چهار رقمی در کسب و کار ها می رویم؛

قبل از هر چیزی باید بدانید نام های دیگر خطوط چهار رقمی ایوان و سیپ ترانک است. این خطوط معادل سی خط شهری عمل می کنند و در ذهن مشتری به آسانی ماندگار می شود، نحوه دریافت شماره چهار رقمی به گونه ایست که اعتبار بخشی زیادی به کسب و کار ها می دهند پس علاوه بر ماندگاری یک راه ارتباطی از  مجموعه در ذهن مشتری و جذاب بودن این عمل که جنبه تبلیغاتی دارد خطوط چهار رقمی اعتبار زیادی نیز به کسب و کار ها می بخشد

نحوه دریافت شماره چهار رقمی

می توان به راحتی و در مدت زمان کوتاهی خطوط چهار رقمی را دریافت نمود به این صورت که تهیه این خطوط را به ما (شرکت تلینا) بسپارید

اگر این چنین عمل کنید دیگر نیازی به مراجعه حضوری در مخابرات و مراحل زمان بر اداری را طی نمی کنید فقط کافیست با شرکت تلینا ارتباط بگیرید و از مشاوران متخصص ما بخواهید تمامی شرایط را برای شما عنوان نمایند و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.

انواع خطوط چهار رقمی مخابرات

خطوط چهار رقمی یک طرفه

این خطوط در جهت برقراری تماس به صورت یک طرفه عمل می کند و فقط از سوی کاربر خط چهار رقمی تماس ها امکان پذیر است (یعنی تماس های خروجی).

خطوط چهار رقمی دو طرفه

این خطوط قابلیت برقراری تماس ها به صورت دو طرفه را دارا است اما به این صورت که چهار رقم اول این خط به مخابرات واگذار می شود و چهار رقم بعدی آن به عنوان شماره های داخلی قابل برنامه ریزی است.

نحوه دریافت شماره چهار رقمی و مدارک مورد نیاز

به همراه داشتن تقاضانامه شرکت

تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت

آگهی روزنامه رسمی با تاریخ حداکثر دو سال قبل

آخرین آگهی تغییرات شرکت در روزنامه رسمی

معرفی نامه متقاضی به همراه مهر شرکت و امضای صاحبان شرکت

ارائه فرم کد اقتصادی

کپی شناسنامه مدیر عامل و نماینده شرکت

خرید خط چهار رقمی از مخابرات به چه صورت است؟

مدارک ذکر شده مورد نیاز را جمع آوری نمایید

خود را به اولین شرکت مخابراتی نزدیک در محل مورد نظر برسانید

در آن جا به قسمت امور مشتریان رفته و در مورد خطوط چهار رقمی توضیح بیشتر بخواهید و پس از پاسخ دهی شرایط خطوط چهار رقمی به سراغ مرحله بعد یعنی پر کردن فرم درخواست بروید و فرم مربوطه را کامل کرده به همراه مدارکی که در دست دارید تحویل دهید. شما تا این قسمت مراحل ثبت نام خود را انجام داده اید و در این مرحله به شما عنوان می شود که چه زمانی طول می کشد تا خط مورد نظر خود را دریافت نمایید.

نسل جدید خطوط چهار رقمی

نسل جدید خطوط چهار رقمی مخابرات خطوط تحت شبکه است، خطوط تحت شبکه به مانند خطوط ایوان ظرفیت برقراری سی تماس همزمان را دارند خطوط تحت شبکه را با نام سیپ ترانک می شناسند.

سیپ ترانک چیست و چه وظیفه ای دارد؟

پروتکل سیپ راهکاری است که می توان از طریق آن تماس ها را به صورت دو طرفه و یا کنفرانس های چند جانبه برقرار نمود سرویس سیپ ترانک یک نسخه مجازی از تلفن آنالوگ است که با استفاده از آن می توان دو کانال را به PBX متصل نمود کرد و شما قادر هستید تا تماس های محلی را در مسافت های طولانی و بین المللی را با اینترنت برقرار نمایید.

به بیان ساده تر می توان گفت که سیپ ترانک وظیفه برقراری تماس و نگهداری آن را دارد و یک سرویس محبوب و کاربردی در بین افراد است این خطوط ظرفیت سی تماس همزمان را دارند و بر روی تجهیزاتی از قبیل روتر و گیتوی متصل می شوند و قابل استفاده هستند.

تفاوت خطوط سیپ ترانک با خطوط ایوان در چه چیزی است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال به صورت جداگانه تفاوت ها را متن زیر عنوان نموده ایم؛

خطوط سیپ ترانک

همانطور که پیش تر گفتیم خطوط سیپ ترانک همان خطوط تحت شبکه هستند پس باید سوییچ مخابرات و مرکز تلفن کاربر نیز تحت شبکه باشد و به گونه ای از سیپ پشتیبانی نماید، خطوط سیپ ترانک بر روی سیم مسی با مودم در حال انتقال باشد باید از مودم G.SHDSL.BIS استفاده کرد.

خطوط ایوان

 این خطوط با سیپ ترانک در نوع استاندارد بین سوییچ ها و مراکز تماس با یکدیگر تفاوت دارند به این صورت که در خطوط ایوان در سمت سوییچ مخابرات و مرکز تلفن به کارت تلفنی ایوان نیاز داریم در ارتباط کاربر تا مخابرات بر روی سیم مسی و با کمک مودم G.SHDSL برقراری صورت می پذیرد.

خطوط چهار رقمی جهت نصب و راه اندازی به هیچ گونه از تجهیزات و سخت افزار ها نیاز ندارند و علاوه بر آن می توان با تهیه خطوط چهار رقمی از منشی تلفنی گویا و مجازی نیز بهره مند شد.

شرایط و نحوه دریافت شماره چهار رقمی

باید بدانید که خطوط چهار رقمی فقط به شرکت ها، بانک ها، سازمان های مختلف، موسسات مالی و شرکت های که کد اقتصادی دارند تعلق می گیرند پس اگر شرایط دریافت خط چهار رقمی را دارید جهت تهیه آن به سرعت اقدام نمایید چرا تعداد این خطوط محدود است.

قیمت خطوط چهار رقمی مخابرات چقدر است؟

شما می توانید پس از مراجعه به مخابرات برای ثبت درخواست در خصوص تهیه خطوط چهار رقمی از قسمت امور مشتریان هزینه های مربوط به این خطوط را به صورت به روز دریافت کنید همچنین باید هزینه متصل شدن سی کانال را پرداخت کنید به دلیل متغییر بودن هزینه ها براساس نوع انتخاب شما نمی توان یک هزینه ثابت را اعلام نمود.

با خط تلفن اینترنتی مخابرات بیشتر آشنا شویم

استفاده نمودن از خطوط و نحوه دریافت شماره چهار رقمی نیز یک راه جهت متمایز بودن و رونق بخشیدن به کسب و کار ها است جهت اطلاع بیشتر در این خصوص به سراغ مزیت های مهم استفاده از خطوط چهار رقمی در کسب و کار ها می رویم؛ قبل از هر چیزی باید بدانید نام …

نرم افزار باشگاه مشتریان چگونه کسب و کار شما را متحول می کند؟

استفاده نمودن از خطوط و نحوه دریافت شماره چهار رقمی نیز یک راه جهت متمایز بودن و رونق بخشیدن به کسب و کار ها است جهت اطلاع بیشتر در این خصوص به سراغ مزیت های مهم استفاده از خطوط چهار رقمی در کسب و کار ها می رویم؛ قبل از هر چیزی باید بدانید نام …