قیمت خط تلفن اینترنتی

قیمت خط تلفن اینترنتی بر اساس چه معیاری متغیر است؟ تفاوت قیمت در چیست؟

قیمت خط تلفن اینترنتی بستگی به رند بودن و امکانات مدنظر شما متغیر است.

قیمت خط تلفن اینترنتی از ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شوند و با توجه به انتخاب امکانات و قابلیت ها و همچنین انتخاب شماره های رند و یا معمولی برای هر فرد مشخص می شود. پس موارد موثر در قیمت خطوط اینترنتی عوامل ذکر شده بودند همچنین باید بدانید که خطوط تلفن اینترنتی انتخاب کانال نیز در این امر تاثیر گذار است پس قیمت کانال ها نیز به قیمت خط تلفن اینترنتی خط تلفن اضافه می شود. با انتخاب کانال ها قابلیت تماس ورودی و خروجی به صورت همزمان را دارید که این امر موجب رضایت مشتریان می شود.

نکته قابل توجه در این قسمت این است که جهت خرید تلفن اینترنتی ثابت می توان بدون نیاز به مراجعه حضوری به صورت غیر حضوری از طریق مدیافون درخواست خود را ثبت نمایید و در مدت زمان کوتاهی خط خود را دریافت کنید.

مدارک مربوطه به خرید خط تلفن اینترنتی همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه، آدرس محل مورد نظر و کد پستی است.

نام های دیگر خط تلفن اینترنتی، سیپ ترانک، ویپ لاین و سیپ لاین است.

کارایی خطوط تلفن اینترنتی همانند تلفن های ثابت سنتی است با این تفاوت که خطوط اینترنتی همان طور که از اسم آن مشخص است بر روی بستر اینترنت خدمات ارائه می دهند و همچنین امکانات و قابلیت های بسیاری را برای کسب و کار ها فراهم می سازد.

با تلفن اینترنتی مزایایی نظیر؛

جابجایی راحت و آسان: دیگر لازم نیست که برای نقل و مکان کردن از یک نقطه به نقطه دیگر نگران باشید چرا که خط تلفن اینترنتی را به دلیل عدم سیم کشی به راحتی می توان جا بجا نمود این عمل از اتلاف وقت و هزینه های بسیار جلوگیری می کند.

تجربه صدای عالی: با تلفن اینترنتی یک مکالمه عالی با صدای واضح و بدون نویز داشته باشید.

هزینه های اضافی را حذف نمایید: استفاده نمودن از خطوط اینترنتی یعنی حذف هزینه های اضافی که صرف خرید تجهیزات مختلف و نگهداری آن ها بود می شود چرا که خطوط اینترنتی شما را از هر نوع تجهیزاتی بی نیاز می سازد.

چگونه تلفن اینترنتی به کسب و کار ها کمک می کند؟

همانطور که پیش تر اشاره کردیم تلفن اینترنتی با  قابلیت های مهمی که دارد در مدیریت کردن بهتر مکالمات و همچنین توسعه و رشد سازمان کمک می کند. با استفاده کردن از خطوط اینترنتی میتوانید به صورت دور کاری فعالیت های خود را پیش ببرید. این سرویس برای تمامی کسب و کارها مفید واقع می شود کسب و کارهای بزرگ برای جلب رضایت مشتریان خود و حفظ مشتریان، کسب و کارهای کوچک و نوپا جهت رشد و پرداخت هزینه های کمتر، کسب و کارهای اینترنتی نیز جهت انجام کارها به صورت دور کاری و در منزل یا هر نقطه دیگر که حضور دارند

مفید است. همچنین تمامی کسب و کارها می توانند امکانات پیشرفته ای نظیر: انجام کنفرانس ها، تنظیم نمودن ساعات کاری، گزارش گیری های دقیق و کامل را در سرویس خود داشته باشند.

نحوه کار کردن تلفن اینترنتی به چه صورت است؟

تلفن اینترنتی از فناوری پیشرفته ویپ جهت استفاده از تماس های تلفنی استفاده می کند.

به همین دلیل به تلفن های اینترنتی ویپ نیز می گویند.

 نحوه کار تماس تلفنی اینترنتی به شرح زیر است

سیگنال های صوتی تولید شده به بسته های داده تبدیل می شوند که این بسته ها از طریق اینترنت به مقصد مورد نظر می رسند. ویپ بسته ها را به سیگنال های صوتی تبدیل می کند.

وابستگی های قیمت خط تلفن اینترنتی

باید بدانید که خطوط تلفن اینترنتی به سه عامل مهم وابستگی دارند از جمله:

اینترنت با کیفیت و سرعت مناسب و قابل قبول جهت برقراری تماس ها و فعالیت های کاری، نیاز داشتن به سرور برای راه اندازی مرکز تماس تا خطوط تلفن بر روی بستر مرکز تماس voip سیموتل فعال شوند همچنین این سرور باید به برق وصل شود و اینترنت با کیفیتی نیز داشته باشد، سرویس دهنده ویپ یا همان شرکت های ارائه دهنده خطوط ویپ نظیر شرکت های آسیاتک، پیشگامان، صبانت و شاتل هستند که باید در نظر داشت تا تماس ها را به بهترین کیفیت و بدون هیچ قطعی ارسال کنند.

دیگر مزایای خط تلفن اینترنتی به شرح زیر است:

با داشتن یک شماره اینترنتی می توان چندین تماس را به صورت همزمان برقرار نمود

از نظر هزینه بسیار به صرفه تر در مقایسه با خط ثابت سنتی

قابل استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه و یا تلفن های رو

دارای منشی تلفنی گویا

ثبت تعداد داخلی های زیاد و تنظیم راحت تماس ها

جابجایی بسیار آسان و راحت

عدم نیاز به سیم کشی های مخابراتی

نگهداری آسان با هزینه پایین

محیط کار مدرن با داشتن امکانات فراوان

جلب رضایت مشتریان

قابلیت طراحی سناریو برای تماس های ورودی و خروجی

انجام کنفرانس های صوتی و تصویری

سرعت بالا در برقراری ارتباط

ترکیب کارکرد های صدا و دیتا

قرار دادن نظر سنجی

و…

سخن پایانی

سرویس تلفن اینترنتی قابلیت های فراوانی برای کسب و کار شما به دنبال خواهد داشت. همچنین می توان به جرات گفت که تلفن اینترنتی عملا عاری از مشکل است. مشاغل پیشرفته زیادی در سراسر جهان از این فناوری استفاده می کنند و رضایت کامل نیز دارند راه اندازی تلفن اینترنتی بسیاری از مشکلات کاری را برای ما رفع می کند و تنها نیاز شما اینترنت پر سرعت است.

برای خرید تلفن ابری به چه چیزهایی نیاز دارید؟

قیمت خط تلفن اینترنتی بستگی به رند بودن و امکانات مدنظر شما متغیر است. قیمت خط تلفن اینترنتی از ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شوند و با توجه به انتخاب امکانات و قابلیت ها و همچنین انتخاب شماره های رند و یا معمولی برای هر فرد مشخص می شود. پس موارد موثر در قیمت خطوط …

با مرکز تماس، تعریف مرکز تماس و وظایف آن بیشتر آشنا شوید

قیمت خط تلفن اینترنتی بستگی به رند بودن و امکانات مدنظر شما متغیر است. قیمت خط تلفن اینترنتی از ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شوند و با توجه به انتخاب امکانات و قابلیت ها و همچنین انتخاب شماره های رند و یا معمولی برای هر فرد مشخص می شود. پس موارد موثر در قیمت خطوط …