خط پنج رقمی سیپ ترانک

خط پنج رقمی سیپ ترانک، مزایای مهم راه اندازی و هر آنچه که باید بدانید

اگر شما نیز به فکر راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک هستید باید به جزئیات مهم آن نیز توجه کنید، جهت شناخت و آگاهی بیشتر از این مطلب ما را همراهی کنید.

بیاید برای درک بهتر اول به سراغ تعریف سیپ ترانک برویم و به طور کامل با تمام نکات مهم آن آشنا شویم.

سیپ ترانک چیست؟

سیپ (sip) مخفف عبارت session Initiation protocol است که به معنی برقراری مکالمات بر بستر شبکه است.

ترانک (trunk) نیز به ارتباطی که بیش از یک مکالمه از طریق آن برقرار می شود گویند.

سیپ ترانک: به سرویسی گویند که امکان انتقال چند تماس به طور همزمان را در سوییچ های مخابراتی با سانترال و یا آی پی ممکن می سازد.

مزیت های مهمی که این سرویس به دنبال دارد نظیر: مقرون به صرفه بودن، مقیاس پذیری بیشتر، بهبود مشتری مداری، مالکیت خطوط دائمی، دارای انعطاف پذیری، کیفیت عالی در صدا، امنیت بالا و… است. به طور کامل به مزیت های مهم در استفاده از خط پنج رقمی سیپ ترانک پرداخته ایم :

خطوط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک یک تکنولوژی مهم پیشرفته در سراسر جهان است که کاربرد فراوانی نیز برای مشاغل دارد. مزیت های مهم این خطوط برای مجموعه های مختلف مقرون به صرفه بودن و برقراری تماس های راحت و با کیفیت است.

ظرفیت این خطوط در تماس های همزمان بسیار است که این مسئله برای شرکت ها به خصوص شرکت های بزرگ بسیار اهمیت دارد چرا که با استفاده از این خطوط می توان بین ۳۰ تا ۹۰ تماس به صورت همزمان داشت.

سازگاری خط پنج رقمی سیپ ترانک با اکثر نرم افزارها مزیت مهمی بشمار می رود به طور مثال این سرویس با نرم افزار منشی تلفنی یا همان تلفن گویا سازگار است.

 امکان استفاده کردن از سی کانال مکالمه بر روی یک زوج سیم و یک سر شماره مقدور خواهد بود.

قابلیت جابجایی خط تلفن پنج رقمی در سراسر تهران بدون تغییر شماره تلفن امکان پذیر است.

 قابلیت پیاده سازی بر روی سیستم های سانترال قدیمی نظیر: TDA, TDE است.

مدارک مورد نیاز جهت خرید خط پنج رقمی سیپ ترانک کدام اند ؟

تصویر اساسنامه

مدارک ثبت شرکت

کپی شناسنامه مدیر عامل و نماینده شرکت

آگهی روزنامه رسمی با تاریخ حداکثر دو سال قبل

معرفی نامه متقاضی با مهر شرکت و امضا صاحبان

ارائه فرم اقتصادی

جهت تهیه این خطوط باید به مرکز مخابرات یا شرکت های ارائه دهنده دیگر در این زمینه مراجعه کنید و با داشتن مدارک مربوطه اقدام به خرید کنید. برای دریافت خطوط پنج رقمی لازم است که به بررسی شرایط شرکت و همچنین نیاز خود بپردازید پس از اقدام برای خرید فرم مربوطه را پر کنید و منتظر تماس آن ها بمانید تا یک جفت سیم را به شما بدهند پیشنهاد ما به شما این است که تجهیزات گیرنده خطوط ایوان را نیز دریافت کنید پس از اتمام مراحل خرید خطوط پنج رقمی نیاز به راه اندازی آن خواهید داشت.

چرا از خط پنج رقمی سیپ ترانک استفاده کنیم؟

توجه به نکته مهمی که در این قسمت برای شما بازگو می کنیم داشته باشید خط پنج رقمی سیپ ترانک بر روی بستر شبکه LAN ارائه می شوند این مسئله باعث بروز مزیت های مهمی در کسب و کارها می شود از جمله: عدم نیاز به تجهیزات و یا سخت افزارهای مختلف، هزینه پایین در مکالمات این خطوط، امکان جابجایی راحت و برقراری ارتباطات با کیفیت است.

مراحل راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک به چه صورت است؟

در این فرآیند باید ابتدا برای درخواست این سرویس اقدام کنید و پس از آن با توجه به زمانی که برای شما تعیین می کنند که اکثر حدود دو ماه است برای واگذاری خطوط باید صبر کنید و سپس  تیم کارشناسی جهت نصب و راه اندازی به دفتر شما مراجعه می کنند و با استفاده از تلفن گویا موجود در دفتر راه اندازی این خطوط در ۴۸ ساعت به اتمام می رسد و شما می توانید از این خطوط در فعالیت های کاری خود استفاده نمایید.

درباره تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز جهت برقراری خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک اطلاعات کسب کنید.

 این تجهیزات نظیر وجود یک دستگاه مودم دات بیز است.

کار مودم دات بیز اتصال خط دریافتی تلفن را به شبکه است.

توجه داشته باشید که این مودم (دات بیز) باید حتما از حالت های Bridge پشتیبانی کند و در مود حالت ESM قرار بگیرد.

 شرکت مخابرات مودم های سیسکو، هوآوی، آی تاس را به شما پیشنهاد می کند.

اگر شما نیز به دنبال موفقیت مجموعه خود هستید از خطوط پنج رقمی استفاده کنید چرا که خطوط پنج رقمی یک بستر ارتباطی کاربردی است که تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و وجود امکانات متنوع و کاربردی دارد که در همین راستا هر مجموعه ای می تواند با ارائه خدمات بیشتر و کاربردی رضایت مشتریان خود را کسب کند. در جهت توسعه و رونق کسب و کارهایتان قدم بردارید و با امکانات مفید و فراوان یک محل کار مدرن و پیشرفته بسازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تلینا مراجعه کنید و یا با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

برای دانلود نرم افزار crm رایگان فارسی از چه منبعی استفاده کنیم؟

اگر شما نیز به فکر راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک هستید باید به جزئیات مهم آن نیز توجه کنید، جهت شناخت و آگاهی بیشتر از این مطلب ما را همراهی کنید. بیاید برای درک بهتر اول به سراغ تعریف سیپ ترانک برویم و به طور کامل با تمام نکات مهم آن آشنا شویم. …

برای خرید تلفن ابری به چه چیزهایی نیاز دارید؟

اگر شما نیز به فکر راه اندازی خط پنج رقمی سیپ ترانک هستید باید به جزئیات مهم آن نیز توجه کنید، جهت شناخت و آگاهی بیشتر از این مطلب ما را همراهی کنید. بیاید برای درک بهتر اول به سراغ تعریف سیپ ترانک برویم و به طور کامل با تمام نکات مهم آن آشنا شویم. …