خرید خط تلفن ثابت تهران

راهنمای خرید خط تلفن ثابت تهران

خرید خط تلفن ثابت تهران امروزه برای بسیاری از مشاغل و خانواده های ساکن این کلان شهر به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است. ساکنین مقیم شهر تهران و به طور ویژه ساختمان های تازه ساز از آن دسته افرادی هستند که با پوشیدن کفش آهنی از دفاتر پیشخوان راهی مخابرات استان شده و پیگیر درخواست خرید خط تلفن ثابت تهران هستند. دلیل پیش آمد چنین مشکلاتی عمدتا مربوط به ناتوانی مخابرات در ارائه خدمات و سرویس های لازم است. هرچند چندان نمیتوان به این اپراتور نیز ایراد وارد کرد به این دلیل که معمولا سرویس های مبتنی بر زیرساخت های فیزیکی در تمامی دنیا به منظور توسعه نیاز به تغییرات زیادی هستند که این مساله بار مالی و نگهداری سنگینی را به همراه می آورد.

موارد گفته شده با شدت چندین برابر در خصوص کسب و کارهای مستقر در این شهر نیز صدق می کند. علاوه بر خانواده ها و کسب و کار های تهرانی بسیاری از کسب و کارهای خارج از شهر و استان تهران که عمدتا به صورت کشوری فعالیت می کنند به منظور افزایش توانمندی در رقابت با سایر کسب و کارها و معرفی خدمات خود نیاز به خرید خط تلفن ثابت تهران دارند تا مشتریان از این طریق امکان برقراری تماس با سایرین را به دست آورند.

به نظر می رسد پیگیری درخواست از سمت مخابرات با توجه به محدودیت های زیرساختی چندان نتیجه بخش نباشد و باید به دنبال راهکار دیگری بود.

راهکار خرید خط تلفن ثابت تهران چیست؟

خوشبختانه از سال 94 وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات از طریق واگذاری مجوز بهره برداری از خطوط تلفن ثابت امکان بهره برداری از خطوط تلفن ثابت برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی را فراهم آورده اند. خط تلفن اینترنتی که با نام های دیگری مثل سیپ ترانک، سیپ یوزر، آی پی فون یا شماره مجازی شناخته می شوند شماره هایی 8 رقمی هستند دقیقا مانند خطوط تلفن مخابراتی با این تفاوت که این شماره ها با عدد 9 شروع می شوند. به عنوان مثال شماره 91039000 یک شماره تلفن اینترنتی است.

مزایای خرید تلفن ثابت اینترنتی چیست؟

عدم وابستگی به مکان

خوشبختانه این خطوط هیچ گونه وابستگی به مکان خاصی ندارند. این شماره ها به صورت اطلاعاتی مانند یوزر و پسورد به مشترکین تحویل می شود و دیگر نیاز به انجام هیچ گونه سیم کشی نیست. عدم وابستگی به مکان مشخص در خطوط تلفن اینترنتی برای بسیاری از شهروندان و مشاغل این حسن را ایجاد می کند تا دیگر نگران از بین رفتن شماره تلفن ثابت به واسطه جا به جایی نباشند.

خبر خوب برای کسب و کارهای خارج از شهر تهران آن است که می توانند در هر نقطه ای از کشور در صورت تمایل درخواست خرید خط تلفن ثابت تهران را ارسال و از آن استفاده کنند.

واگذاری به تمام اشخاص حقیقی و حقوقی

تلفن ثابت اینترنتی برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در تمام نقاط ایران قابل دسترس و استفاده است. اشخاص حقیقی با ارائه اطلاعات هویتی مانند کارت ملی و شناسنامه و اشخاص حقوقی با ارائه مدارک شرکتی مانند آگهی ثبت و روزنامه رسمی امکان دریافت سرویس را دارند.

مالکیت مادام العمر

تمامی خطوط تلفن اینترنتی دارای مالکیت مادام العمر هستنند و مالک این خطوط دیگر نگرانی بابت از دست رفتن این خطوط ندارند. مالکیت مادام العمر خطوط برای کسب و کارهایی که بر روی شماره تماس خود تبلیغات زیادی انجام می دهند و به اصطلاح شماره را در بین مشتریان جا می اندازند ارزشی بسیار بیشتر از هزینه اولیه خود خط را شامل می شود. به طور مثال در صورتی که صاحب خط هزینه ای چند میلیاردی برای تبلیغات بیلبوردی و کمپین های دیجیتال مارکتینگ تا ان لحظه انجام داده باشد، از دست رفتن خط باعث اعمال هزینه های زیادی به شرکت می گردد.

خرید خط تلفن ثابت تهران دیگر برای چه افرادی مناسب است؟

افراد فاقد دفتر کار

اگر شما هم جزو مشاغلی هستید که به صورت آنلاین به مشتریان خدمات می دهید، یا به علت نوع کار و تجارت شما، نیاز به برپایی دفتر کاری و پرداخت هزینه های گذاف نیست، می توانید از خط تلفن ثابت اینترنتی استفاده نمایید. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای فعال در  حوزه تجارت که در شهری به غیر از تهران فعالیت می کنند با پرداخت هزینه و اخذ دفتر کار مجازی و اجاره خط نیاز خود را مرتفع می سازند و به نظر می رسد که با خرید خط تلفن ثابت تهران به صورت اینترنتی تا حد زیادی این مشکل برای ایشان برطرف می شود.

برای تهیه خط تلفن ثابت اینترنتی از چه طریقی باید اقدام کرد؟

خوشبختانه تمامی خطوط تلفن اینترنتی به صورت غیر حضوری ثبت نام و فعال می شوند. در صورتی که شما هم جزو آن درسته از افراد هستید که مایل به تهیه و استفاده از یکی از این خطوط هستید می توانید از طریق ثبت درخواست در سایت مدیافون اقدامات لازم را انجام دهید. تمامی خطوط ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری فعال و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. مبلغ در اختیار داشتن هر یک از خطوط در حدود 200 هزار تومان است.

برای خرید تلفن چهار رقمی مشهد به کجا باید مراجعه کرد؟

خرید خط تلفن ثابت تهران امروزه برای بسیاری از مشاغل و خانواده های ساکن این کلان شهر به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است. ساکنین مقیم شهر تهران و به طور ویژه ساختمان های تازه ساز از آن دسته افرادی هستند که با پوشیدن کفش آهنی از دفاتر پیشخوان راهی مخابرات استان شده و پیگیر …

خرید خط تلفن شرکتی و تلفن اینترنتی و آنچه باید بدانید

خرید خط تلفن ثابت تهران امروزه برای بسیاری از مشاغل و خانواده های ساکن این کلان شهر به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است. ساکنین مقیم شهر تهران و به طور ویژه ساختمان های تازه ساز از آن دسته افرادی هستند که با پوشیدن کفش آهنی از دفاتر پیشخوان راهی مخابرات استان شده و پیگیر …