سیپ ترانک مخابرات

نحوه خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) چگونه است؟

خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) به عنوان سرویسی ارزشمند برای بسیاری از مدیران کسب و کارها در اولویت امور قرار دارد. خطوط تل سی دارای قابلیت های مهم و کاربردی هستند که استفاده از آن ها راهگشای طیف وسیعی از کسب و کارهاست. در ادامه به بیان بعضی ویژگی های خطوط سیپ ترانک مخابرات می پردازیم.

ویژگی های کلی سیپ ترانک مخابرات

خطوط سیپ ترانک مخابرات هشت رقمی هستند و در شهر تهران ارائه می شوند. اگر در جایی از شهر تهران حضور دارید که قبلا زوج سیم خطوط شهری در آن منطقه به شما تحویل داده شده است یا همین الان از قابلیت خطوط شهری استفاده می کنید به احتمال بسیار زیاد امکان دریافت خطوط سیپ ترانک مخابرات را هم خواهید داشت.

تعداد ارقام این خطوط هشت رقمی بوده و از نظر ظاهر تفاوت چندانی با خطوط شهری ندارند اما موضوعی که این خطوط را با سایر سرویس های مخابرات کاملا متفاوت می کند امکان برقراری سی تماس همزمان از طریق آن هاست. یعنی هر یک از مشترکین این خطوط می توانند به طور همزمان سی تماس برقرار کنند.

خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30)

چرا بخریم؟

واگذاری به اشخاص حقیقی و حقوقی

بر خلاف خطوط تلفن 4 رقمی که در مقالات قبل به طور کامل در باره آنها صحبت کردیم و گفتیم که تنها به اشخاص حقوقی و سازمانی ارائه می شود، خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر است و افراد حتی با در اختیار داشتن کارت ملی می توانند از این خطوط استفاده کنند.

واگذاری سیپ ترانک مخابرات به اشخاص حقیقی مخصوصا برای کسب و کارهای نوپا و مجموعه های استارت آپی بسیار حائذ اهمیت است و این موضوع بخش زیادی از دغدغه و چالش های این گروهها را از بین میبرد.

برقراری تماس های همزمان زیاد

30 تماس همزمان برای هر یک لینک دریافتی از این سرویس عدد بسیار جذابی است که بخش وسیعی از کسب و کارهای کوچک و متوسط را مجاب به استفاده از این سرویس ها می کند. تا پیش از این تنها خطوط چهار و 5 رقمی مخابرات امکان برقراری چنین تعداد تماس های همزمان را دارا بودند.

قابلیت برقراری تماس های دو طرفه

با خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) مجموعه ها دیگر نگران تماس های خروجی خود نیستند به دلیل آنکه تمامی خطوط سیپ ترانک مخابرات قابلیت برقراری تماس های همزمان دو طرفه را دارا هستند. این مزیت هم می تواند به تنهایی بسیاری از مدیرانی که پیشتر از خطوط 5 رقمی استفاده داشتند را مجاب کند تا در اولین فرصت به سمت استفاده از سرویس تل سی حرکت کنند.

چرا نخریم؟

هزینه بالا

برای دریافت سرویس تل سی مخابرات در شروع به کار هزینه ای در حدود 2 میلیون تومان در سال 1400 می بایست پرداخت گردد که این هزینه به طور پیوسته در سالیان آتی نیز توسط مخابرات دریافت می گردد. همچنین به منظور راه اندازی این سرویس در محل مشترک استفاده از مودم سیپ ترانک با هزینه ای در حدود 7 میلیون تومان الزامی است.

مشکل جا به جایی

یکی از مهم ترین معضلات سرویس های مخابراتی وابستگی آنها به مکان و جغرافیای مشخص آن هاست. تمامی خدماتی که به واسطه مخابرات ایران ارائه می گردد به علت ارائه سرویس از مراکز تلفن شهری و سیم کشی های مربوط به آن وابستگی شدیدی به موقیعت مکانی سرویس گیرنده دارد. از این رو مشترکینی که به هر نحو از خدمات مخابرات استفاده می کنند باید به طور حتم از این مساله اطلاع پیدا کنند تا در صورت جا به جایی از به مکان دیگر، پیش بینی های لازم در خصوص نحوه مدیریت تماس های وارده را داشته باشند.

بعضا مشترکین اعلام می کنند چطور مخابرات امکان انتقال خط به مکان جدید را ندارد؟ در نظر داشته باشید از نظر فنی انجام بسیاری از کارها توسط مخابرات امکان پذیر و مقدور است اما مواردی مثل بروکراسی اداری، مسائل حقوقی، امنیتی و درنهایت زیرساختی این شرکت را از انجام بسیاری کارها برحذر می دارد.

واگذاری فقط در تهران

اگر قصد استفاده از سرویس سیپ ترانک مخابرات برای شهری غیر از تهران دارید به اطلاع می رسانیم این متاسفانه این امکان میسر نیست. تمام آنچه در خصوص راه اندازی سرویس سیپ ترانک مخابرات مطرح شد تنها منوط به استفاده در سطح شهر تهران است و فعلا سایر شهرها امکان استفاده از سرویس تل سی را ندارند.

سایر شهرها می توانند از سرویس هایی نظیر تلفن چهار و چنج رقمی استفاده کنند

این شماره تلفن مال کجاست؟

خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) به عنوان سرویسی ارزشمند برای بسیاری از مدیران کسب و کارها در اولویت امور قرار دارد. خطوط تل سی دارای قابلیت های مهم و کاربردی هستند که استفاده از آن ها راهگشای طیف وسیعی از کسب و کارهاست. در ادامه به بیان بعضی ویژگی های خطوط سیپ …

برای خرید تلفن چهار رقمی مشهد به کجا باید مراجعه کرد؟

خرید خطوط سیپ ترانک مخابرات (تل سی Tel30) به عنوان سرویسی ارزشمند برای بسیاری از مدیران کسب و کارها در اولویت امور قرار دارد. خطوط تل سی دارای قابلیت های مهم و کاربردی هستند که استفاده از آن ها راهگشای طیف وسیعی از کسب و کارهاست. در ادامه به بیان بعضی ویژگی های خطوط سیپ …