خط تلفن اینترنتی مخابرات

با خط تلفن اینترنتی مخابرات بیشتر آشنا شویم

خط تلفن اینترنتی مخابرات ، از نظر کارایی همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی عمل می کنند. با این تفاوت که تلفن اینترنتی بدون نیاز به سیم کشی و با مالکیت دائمی واگذار می شود.

خط تلفن اینترنتی از فناوری ویپ جهت برقراری تماس ها بر بستر شبکه اینترنت یا آی پی استفاده می کنند به این خطوط شماره تلفن اینترنتی نیز می گویند، تلفن اینترنتی برای همه کسب و کار ها خصوصا برای کسب و کارهای دورکار، نوپا و کوچک به دلیل عدم هزینه های کلان و قابلیت جا بجایی راحت بسیار گزینه مناسبی است.

انواع خطوط قابل ارائه مخابرات

خطوط تلفن معمولی (سنتی)

ارائه خطوط تلفن معمولی بر روی زوج سیم به شکل آنالوگ صورت میگیرد جهت استفاده از این خطوط هیچ نیازی به سخت افزار ها نداریم، فقط با تهیه یک تلفن معمولی آنالوگ پس از نصب و راه اندازی به برقراری مکالمات می پردازیم جهت ثبت درخواست برای این گونه تلفن ها شرکت مخابرات ایران سامانه‌ی ثبت‌ نام اینترنتی تلفن های ثابت را راه اندازی کرده است.

این امر در روش مراجعه به صورت حضوری توسط متقاضیان جهت دریافت تلفن‌ ثابت به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر امور مشترکین، قادر هستند تا به‌ طور غیر حضوری و اینترنتی نیز ثبت‌ نام خود را انجام دهند. روش ثبت‌ نام اینترنتی تلفن ثابت در وب سایت شرکت مخابرات ایران با رفتن به سایت مورد نظر مخابرات و قسمت تلفن ثابت انجام می‌ پذیرد. نکته قابل توجه در خصوص احراز هویت متقاضیان در این روش است که در زمان تحویل خط تلفن در محل مورد نظر کاربر انجام می‌ گیرد.

زمان تحویل خط تلفن ثابت طولانی و حدود یک ماه از زمان درخواست تا زمان تحویل خطوط زمان می برد.

سیپ فون مخابرات

تعریف سرویس سیپ فون مخابرات

سیپ فون مخابرات یک روش جهت ارائه کردن خط تلفن بر روی اینترنت ADSL است.

به بیان دیگر سرویس سیپ فون یک اکانت یا خط تلفن بر روی بستر اینترنت است که اینگونه خطوط به کاربرانی که از اینترنت مخابرات استفاده می کنند ارائه می شود. عملکرد این خطوط به این صورت است که با ارتباط گرفتن کاربر از طریق اینترنت به سوییچ های مخابراتی به راحتی می توان یک یا چند خط تلفن را بر روی اینترنت ADSL دریافت کرد و جهت برقراری مکالمات خود از آن ها استفاده نمود.

آیا می توان چند سیپ فون مخابرات را بر روی یک اینترنت درخواست نمود؟

پاسخ مثبت است شما می توانید تا پنج عدد سیپ فون از مخابرات بر روی فقط یک اینترنت ای دی اس ال درخواست نمایید‌.

روش های استفاده از سیپ فون مخابرات را بازگو کنید

در روش ابتدایی استفاده از آی پی فون ها که همان تلفن هایی که با کابل شبکه به مودم یا سویچ وصل می شوند هستند و سیپ فون بر روی این تلفن ها تنظیم می شود و قابل استفاده است.

در روش دوم با استفاده از مبدل ها می توان به تلفن خود متصل شد و از آن استفاده کنید.

روش سوم و پایانی نیز می توان از طریق استفاده از برنامه بر روی گوشی های تلفن همراه و یا کامپیوتر می توان متصل شد.

تلسی مخابرات

تلسی همان خط ۸ رقمی است که با سرشماره ۲ و یا ۸ قابل ارائه است این خطوط بر روی بستر اینترنت خدمات دهی می کنند و میتوان هم شخص حقیقی و هن شخص حقوقی از این خطوط بهره مند شوند

امکان برقراری تماس به صورت همزمان و با تعداد سی تماس را خطوط تلسی پشتبانی می کند.

خط تلفن اینترنتی مخابرات

سیپ ترانک مخابرات همان خطوط پنج رقمی یک طرفه و یا هشت رقمی دو طرفه هستند مزیت مهم این خطوط نیز پشتیبانی کردن از برقراری سی تماس همزمان بدون مشغولی است.

جهت خرید و تهیه خطوط سیپ ترانک مخابرات باید به صورت حضوری اقدام کنید و نکته مهم تر که در این قسمت لازم به ذکر است این است که این خطوط فقط به اشخاص حقوقی واگذار می شود و به شخص حقیقی سیپ ترانک تعلق نمی گیرد.

حال در این قسمت به سراغ امکانات مهم خطوط اینترنتی می رویم و به طور کلی آن ها را بازگو می کنیم

امکانات تلفن اینترنتی

ثبت تعداد داخلی نامحدود

محدودیتی در داشتن تعداد داخلی ها وجود نخواهد داشت وشما هر لحظه که نیاز داشته باشید می توانید داخلی جدیدی را اضافه نمایید.

تلفن گویا (IVR)

دارای منشی تلفنی گویا جهت هدایت دقیق و صحیح مشتریان به بخش های مورد نظر

صف تماس

وجود صف تماس در جهت پاسخگویی به نوبت و از دست ندادن هیچ تماسی بسیار مفید است.

ضبط کردن مکالمات

ضبط تمامی مکالمات اهمیت زیادی جهت بهبود کیفیت پاسخگویی دارند و علاوه بر آن در زمان نیاز می توان آن ها را شنود کرد.

عدم نیاز به سخت افزار

با تهیه خطوط اینترنتی دیگر نیازی به هیچ گونه از سخت افزارها ندارید و می توانید بدون هزینه ای جهت خرید و نگه داری سخت افزار ها از امکانات این خطوط استفاده کرده و لذت ببرید.

صندوق صوتی

این قابلیت (صندوق صوتی) در ضبط صدای تماس گیرندگان برای هر گونه انتقادات و پیشنهادات و یا در زمان عدم پاسخگویی به تماس های آن ها استفاده می شود که گزینه مناسبی برای کسب و کارهای شلوغ با تعداد تماس های بالا است.

انتخاب شماره دلخواه

شما می توانید انتخاب شماره دلخواه تلفن اینترنتی را انجام دهید و در صورت آزاد بودن خط انتخاب شده آن شماره به شما واگذار شود.

جابجایی راحت و آسان، انجام کارها به صورت دورکاری و نیاز نداشتن به محیطی برای دفترکار و… از امکانات مهم و کاربردی خط تلفن اینترنتی هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیافون ارتباط بگیرید.

فرصت محدود برای خرید خط تلفن پنج رقمی و اجاره خطوط پنج رقمی

خط تلفن اینترنتی مخابرات ، از نظر کارایی همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی عمل می کنند. با این تفاوت که تلفن اینترنتی بدون نیاز به سیم کشی و با مالکیت دائمی واگذار می شود. خط تلفن اینترنتی از فناوری ویپ جهت برقراری تماس ها بر بستر شبکه اینترنت یا آی پی استفاده می کنند …

نحوه دریافت شماره چهار رقمی به چه صورت است؟

خط تلفن اینترنتی مخابرات ، از نظر کارایی همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی عمل می کنند. با این تفاوت که تلفن اینترنتی بدون نیاز به سیم کشی و با مالکیت دائمی واگذار می شود. خط تلفن اینترنتی از فناوری ویپ جهت برقراری تماس ها بر بستر شبکه اینترنت یا آی پی استفاده می کنند …